V rámci posledních víkendů navštívil Ivo Pařík, předseda OFS Kolín, několik zápasů.

Zejména s cílem, aby poblahopřál vítězům jednotlivých skupin, ale samozřejmě taky, aby si promluvil se zástupci oddílů.

Probral s nimi osobně, co je trápí, resp. co by mohl výkonný výbor v příští sezóně dělat jinak či lépe. 

Níže několik snímků z předání po utkáních:

Slavoj Ratboř - SK Český Brod B

Čechie Veltruby - SK Týnec nad Labem 

Každopádně k uplynulé sezóně patří poděkování všem oddílům za férovou hru , fanouškům za povzbuzování a přízeň svým klubům a rozhodčím za kvalitní posuzování situací.

Těšíme se na příští ročník!

Před zahájením jarná části sezóny 2023/24 se v krásném prostředí penzionu Vigvam v Němčicích opět sešli rozhodčí, aby se seznámili s novinkami.

Nejen, že proběhl standardní seminář rozhodčích a delegátů okresního fotbalového svazu Kolín, ale došlo i k setkání se zástupcem prvoligových rozhodčích Markem Radinou, který přítomné obohatil o zkušenosti z nejvyšší soutěže.   

Setkání se zúčastnila většina kolínských rozhodčích a delegátů. Samozřejmě nechyběla ani komise rozhodčích v čele s jejím předsedou Josefem Zdeňkem. Za výkonný výbor OFS Kolín zúčastnili sám předseda JUDr. Ivo Pařík a člen Ing. Jarloslav Vedral.

Velkou část školení z Pravidel kopané výborně odprezentoval zkušený bývalý prvoligový rozhodčí a nedávno ještě delegát UEFA Miroslav Liba. Jeho přednáška byla proložena debatami s přítomnými rozhodčími a interaktivní diskusí na jednotlivými herními situacemi. 

Komise rozhodčí a zástupci vedení OFS ocenili dlouholeté matadory mezi rozhodčími při příležitosti jejich životních jubileí (Miroslav Kratochvíl - 80 let, Jiří Šmejkal - 60 let), popřáli jim a poděkovali za jejich dlouholeté řízení zápasů na všech úrovních.  

Všem organizátorům a školitelům patří poděkování.

Věříme, že se vše projeví na kvalitě rozhodování jarní části soutěže a že se podaří přilákat nové zájemce o řízení fotbalových zápasů.

  

Jak bylo předem avizováno, dne 3. března proběhlo setkání se zástupci oddílů spojené se školením z legislativy a podáním informací ohledně nového IS – Naše ISKO. 

Po přivítání všech účastníků předsedou, byly některými předsedy komisí odprezentována jejich práce, s čím se potýkají a co by rádi.

Předseda JUDr. Pařík potom okomentoval fungováníOFS jako celku a seznámil přítomné se zprávou o hospodaření za rok 2023, kterou připravil místopředseda Ing. David Hybeš. 

Během následujících cca 2 hodin se oddíly také mohly seznámit s novinkami v legislativě, které erudovaně odprezentoval Mgr. Zdeněk Tasch.

Ten zároveň předestřel rysy nového ISka, které v nejbližších dnech vstoupí do pilotního provozu. 

Ze strany přítomných zástupců oddlílů v diskusi zazněly zajímavé podněty a připomínky, za což děkujeme a budeme se jimi zabývat.

 

V neděli 3.3.2024 dopoledne se pod hlavičkou OFS Kolín konali dva turnaje pro mladší přípravky. Hrálo se v nové sportovní hale v Borkách. Na každy turnaj byly přihlášeny 4 týmy. Na ranní turnaj nakonec jeden tým nedorazil, takže se rozlosování předělalo na tři týmy kdy spolu všichni hráli 2 x. Oba turnaje nakonec vyhráli mladší přípravky ze Sparty Kolín. Padalo hodně branek a všichni hráči a hráčky si zápasy užili. Turnaj nám skvěle odřídili Kolínští rozhodčí Jiří Novák a Michal Fíla. Celkově to bylo bezvadně fotbalově strávené dopoledne pro všechny účastníky.Číst dál...Číst dál...Číst dál...Číst dál...Číst dál...Číst dál...Číst dál...Číst dál...Číst dál...Číst dál...

!!!! Pozor, připomínamé platbu členských příspěvků. Platbu je nutno provést do 28.02.2024.!!!!

Návod k platbě naleznete ZDE

Z technických důvodou jsme nuceni přeložit termín setkání odílů s vedením OFS ze soboty 2.3.24 na neděli 3.3.2024. 

Místo konání a čas zůstávají stejné:

 •  Penzion Vigvam v Němčicích, adresa  Němčice 152, 280 02 Němčice
 • od 10:00
 
 

V sobotu 17.2.24 patřilo odpoledne v Kolínské sportovní hale Borky malým fotbalovým nadějím. Ve dvou kategoriích U6 a U7 se účastnili týmy Českého Brodu, Kouřimi, Dobrého Pole, Peček, Sendražic a spojeného týmu Štítary / Veltruby. Zápasy hrané 3 proti 3 na čtyři malé branky jsou mezi dětmi oblíbené, skoro každému se povede vstřelit branka a je pak radost se na ně dívat. Další kolo proběhne v sobotu 9.3.24.Číst dál...Číst dál...Číst dál...Číst dál...

 

Dobrý den,

Chtěli bychom Vás tímto pozvat na setkaní oddílů hrajících soutěže OFS Kolín s členy Výkonného výboru a členy odborných komisí.

Setkání se bude konat 2. 3. 2024 od 10:00 v penzionu Vigvam v Němčicích u Kolína.

Adresa: Němčice 152, 280 02 Němčice

Program:

 1. Zahájení
 2. Zpráva z komise STK
 3. Zpráva z komise rozhodčích
 4. Zpráva z komise disciplinární
 5. Zpráva z komise mládeže
 6. Zpráva z fungování OFS Kolín
 7. Školení z legislativy a informace ohledně nového IS – Naše ISKO
 8. Diskuze
 9. Závěr

Změna programu vyhrazena.

JUDr Ivo Pařík

Předseda OFS Kolín