Novinkou letošního jara je turnaj mladších dorostenců, jejichž okresní výběry ze všech krajů se utkají v turnajích a ti nejlepší hráči se mohou dostat až do krajských výběrů. První takový turnaj uspořádal náš okres ve středu 20. dubna v Kolíně. Nakonec se nám podařilo postavit velmi silný výběr a naším cílem byl postup do finálového turnaje v rámci Středočeského kraje. Důležitý krok kluci udělali hned v prvním utkání, kdy porazili favorizovaný výběr OFS Kutná Hora 3:2, vítězství ale bylo vykoupeno zraněním našeho obránce již v 5. minutě. Ve druhém utkání kluci zúročili svoji převahu až ve druhém poločase, ale výhra 2:0 nad OFS Nymburk nám dávala jistotu druhého místa a tedy postupu do krajského finále. Asi pod vlivem splněného cíle jsme v posledním utkání jednoznačně podlehli OFS Mladá Boleslav 0:5, nutno dodat, že zcela po zásluze. Celkově ale kluci skvěle reprezentovali náš okres a někteří z nich budou mít šanci zabojovat na kempu o místo v krajském výběru.