b_500_350_16777215_0_0_images_U12.jpg

Nejprve se 30. března v Poděbradech utkala naše výběrová děvčata WU14 s dívkami z ostatních okresů. Díky mnohým absencím musely zaskočit mladší holky z WU 11 a ty se své role chopily velmi dobře. Nakonec z toho bylo skvělé 3. místo, což znamenalo určitě úspěch. Holky prohrály pouze s OFS Kutná Hora 0:1, remizovaly s OFS Praha východ 1:1, OFS Benešov porazily 2:0 a OFS Nymburk 1:0.

O týden později 6. dubna se na stejném místě konal turnaj kategorií U11 a U12, konkrétně jeho druhé kolo, když to podzimní hostil náš okres v Kolíně. Výsledky se tedy sčítaly a pokud jsme chtěli ještě zabojovat o postup, čekal nás těžký úkol. U kategorie U11 bylo znát hodně absencí v nominaci, kluci střídali horší pasáže s těmi lepšími a nakonec z toho bylo 4. místo.

V kategorii U12 bylo znát, že kluci se schází na kempech RFA Pardubice, znají se, jsou sehraní a hlavně mají partu. V prvním 2 utkání předváděli opravdu hezký fotbal a soupeře nejen přehráli, ale i svou převahu promítli do skóre. Výhra 3:1 nad OFS Kutná Hora a 3:0 nad OFS Mladá Boleslav dávala do posledního zápasu naději, porvat se o postup. V cestě stál velmi kvalitní celek OFS Nymburk, kterému jsme podlehli 1:6, na turnaji jsme tak skončili na krásném 2. místě, celkově po součtu obou turnajů ale až na 3. nepostupovém.